infoa autokouluista sidneyssa

Aloittaja soily, syyskuu 21, 2005, 20:59

« edellinen - seuraava »

0 Jäsenet ja 1 Vieras katselee tätä aihetta.

soily

onko tietoa tarvitaanko siella ajo-oppetajia ja onko siella mitaan tunnetuita autokouluja ? miten pajon maksaa kaksiot? miten saa viisumin helpoitenja paljon se maksaa?

Jaaks

soily,


Lainaaonko tietoa tarvitaanko siella ajo-oppetajia ja onko siella mitaan tunnetuita autokouluja ? miten pajon maksaa kaksiot? miten saa viisumin helpoitenja paljon se maksaa?

Ei tarvita ajo-oppetajia ainaskaan koska en edes tiedä mitä he tekevät työkseen, mutta on paljon tunnettuja autokouluja ja kaksiot maksaa $200.000 > ja viisumia ei saa helposti ja siitä täytyy maksaa viisumista riippuen joskus paljonkin.

Olisiko jotain muuta mitä haluaisit tietää :?

Tai voit saada lisätietoja täältä: http://www.immi.gov.au/

zetax

Aika hätäinen kysymys:D Huomennako lähdet:P

eevis

soily :D

tassa vahan aikaisempaa kommenttia ajo-opettaja-asiaan liittyen:
http://www.dundernews.com/viestitaulu/viewthread.php?tid=2042

viisumivaihtoehtoja on tosiaan paljon, sinulle sopivaa voisit alkaa metsastaa vaikka taalta: http://www.immi.gov.au/work/working_as.htm

viisumien hinnat ja tietoa maksamisvaihtoehdoista yms. loytyy taalta: http://www.immi.gov.au/allforms/990i.htm

:XXXX
Dees - We will bloody bounce back!!!