Vastapa tänne rantauduin ja olen toki lueskellutkin viestitaulua mutta haluaisin kuulla matkailukokemuksia yli kolmekymppisiltä lomailijoilta siis jotka eivät ole WH-viisumilla tai muutenkaan töissä siellä. Suunnitelmissa olisi puolisin vuotta kierrellä ja ihmetellä OZ:ia ja olisi mukava kuulla muiden menemisistä ja tekemisistä ja mieluusti ottaisin vastaan kaikenmoisia vinkkejäkin 8)
..semmosta tuli vaan mieleen, et kumman suhteen oisit tarkempi - ian vai WH-viisuttomuuden..? .. ;)..
..itte ku naas oon yli 32v (reilu viikon..) ja olen taalla nimenomaan WH-viisumilla.. ..eka lomarupeama takana ja nyt duuninhaku edessa..
Lähinnä nyt pointtina se että ei ole tuloja ja että lomailemassa olisit... :XXXX Meinaan kun on tällee myöhäisherännäinen ja ikää on jo sen 32 niin on turha sitä WH-viisumia enää hakea.